Приватне підприємство «Тін СерВіс»

Приватне підприємство «Тін СерВіс» засновано з метою задоволення попиту на ринку пакувальної тари для консервування в промислових і домашніх умовах. На сьогоднішній день підприємством освоєні наступні види продукції:

- Банка цільнотягнута №2, №3;

- Банка зварна №5,  №5у. № 38;

- Кришки металеві для консервних банок діаметром 83.4 мм, 99 мм;

- Кришки металеві СКО 1-82 для скляних консервних банок різної ємності;

- Кришка «Twist-Off» як з клапаном для контролю вакууму, так і без нього.

View the embedded image gallery online at:
http://www.krishka-ua.com/index.php/pp-tinservis#sigProIddb8f6f3e3f

View the embedded image gallery online at:
http://www.krishka-ua.com/index.php/pp-tinservis#sigProId806918b92f

Консервні банки бляшані виробляються з лакованої жерсті електролітічного лудіння ЕЖК, яка призначена для виробництва консервної упаковки харчових продуктів. Можливе виготовлення літографованих кришок і банок в будь-якій кольоровій гамі. Вся продукція, а також матеріали, що застосовуються для її виготовлення, сертифіковані в Україні і дозволені органами Міністерства охорони здоров'я для використання у виробництві виробів, які контактують з харчовими продуктами.

 

 

Головним принципом підприємства є безперервна робота по поліпшенню якості продукції. Надійність і якість забезпечується завдяки ефектівності системи контролю параметрів сировини, супутніх матеріалів і самого процесу виробництва. За допомогою нестандартних рішень по використанню жерсті і допоміжних матеріалів ми добиваємось порівняно низької ціни зі збереженням високої якості. Індивідуальний підхід до потреб кожного споживача дозволяє зформувати пропозицію, яка задовольнить потреби кожного і забезпечить максимальну доступність виробів на вітчизняному ринку. Основним напрямком нашого підприємства є розвиток взаємовигідних, партнерських відносин з постачальниками і споживачами. Довіра покупця - гарантія успіху.

«Тін СерВіс»

75023 Херсонська обл.
Білозерський р-н, с. Музиківка, вул . В.Карла 1-б

тел. 0552 398945  
моб 0676746760  
моб 0504404262

e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.