Кришка для консервування

Основними відмінностями кришок, що випускаються нами, є:

- розширений, завдяки особливостям використовуваних матеріалів та технології літографування і нанесення шару харчових емалей до 5,5 г м2 на внутрішню поверхню, спектр призначення для цільового застосування;

- можливість, згідно нормованим технічними умовам, параметрам і особливостям технологічного процесу виробництва, виготовлення кришки як з ребром жорсткості для СКО і з клапаном для контролю вакууму для Twist-Off, так і без вказаних елементів, в залежності від потреб споживача;

- надійність та якість, які забезпечуються завдяки ефективній двоступеневій системі контролю якості (параметрів сировини, продукції та процесу виробництва), існуючій на підприємстві;

- естетика, повнокольоровий дизайн;

- оптимальне співвідношення ціна/якість, що забезпечує доступність до якісної продукції на вітчизняному ринку для споживачів з різною купівельною спроможністю.

На даний момент продукція підприємства представлена групою товарів - кришка СКО та кришка Twist-off («твист-офф») і за відносно короткий термін завоювала довіру споживачів та користується попитом як на національному, так і на ринку країн СНД. Призначення продукції підприємства полягає в застосуванні при консервуванні харчових продуктів у промислових умовах з використанням режимів стерилізації та пастеризації та у домашніх умовах.

Підприємство виготовляє кришку СКО та Twist-off у лакованому та літографованому вигляді. Індивідуальний підхід до потреб кожного споживача дозволяє сформувати пропозицію, що задовольнить потреби кожного за критерієм ціна/якість товару. Яскравий дизайн оформлення літографованої продукції, або відбиток малюнку будь-якої складності за дизайном замовника є привабливим для споживача.

Висока якість продукції забезпечується завдяки існуючій на підприємстві двоступеневій системі контролю сировини, матеріалів та готової продукції, кваліфікації персоналу відділу технічного контролю та впровадженню інноваційних методів контролю.

Кришки СКО та кришка Twist-Off виготовляються за стандартами підприємства з харчової жерсті електролітичного лудіння ЕЖК № 18 та № 20, призначеної для консервної упаковки харчових продуктів, з застосуванням сучасних лакофарбових матеріалів, що володіють підвищеною стійкістю до механічних пошкоджень, стійкістю до лужних і кислотних середовищ при стерилізації при температурі 120 °С та пастеризації, що особливо важливо для подальшого забезпечення збереження консервованих харчових продуктів.

Для виробництва використовується жерсть лакована та літографована згідно ДСТУ 4480, ДСТУ 4481, з застосуванням лаків консервних ЕП 547, ЕП 547 золотого та емалі ЕП 5147 для захисту внутрішньої поверхні кришок.

Кришки пакуються у термозбережні поліетиленові пакети по 50 шт., а потім - у гофролотки, коробки картонні або поліетиленові мішки. Такий вид пакування дозволяє надійно захистити продукцію при транспортуванні та зберіганні.

Усі вживані у виробництві матеріали дозволені органами Міністерства охорони здоров’я для використання у виробництві продукції, що контактує з харчовими продуктами і мають відповідні дозвільні висновки.

Якості наших виробів довіряють виробники консервованої продукції, що мають відомі в Україні торгівельні марки.